search

Automatyczne otwieranie bagażnika Ford Mondeo MK3

120,00 zł
Ilość

  Bezpieczne zakupy

Szybkie płatności zapewnia Payu

  Darmowa dostawa już od 99zł kurierem

dostawa następnego dnia!

 

Dajemy 14 dni na zwrot towaru.

Siłowniki do automatycznego otwierania klapa bagażnika z pilota w Ford Mondeo Mk3 Hatchback 2000-2007

CENA ZA KPL 2SZT.

Film z działania siłowników:

https://www.youtube.com/watch?v=ZIaCLv253GU

Jest to ekskluzywny gadżet który pozwoli Ci zmienić funkcjonalność Twojego samochodu. Siłowniki sprawią że podczas gdy ręce są zajęte, po przytrzymaniu przycisku na pilocie wymuszą automatyczne otwarcie klapy. Teleskopy montuje się w miejsce standardowych siłowników. Produkt jest bezpieczny dla uchwytów i śrub mocujących.

Jak sprawdzić czy siłowniki są odpowiednie do Twojego samochodu? To proste, przytrzymaj przycisk klapy na pilocie przez 3 sekundy i sprawdź czy klapa lekko drgnie a zamek odpuści całkowicie rygiel. Jeśli tak to ten gadżet jest dla Ciebie.

Produkt jest naszym wyrobem na polskich siłownikach Fa Krosno.

Uwaga!

Działanie automatycznego otwierania bagażnika w temperaturach poniżej 5 stopni Celsjusza może być narażone na spowolnione otwieranie, lub też brakiem możliwości otwarcia bagażnika. Spowodowane to jest tym, że niskie temperatury powodują zmniejszenie objętości gazu użytego w siłownikach i spadkiem siły wyporu, także na sprawność otwierania wpływa przywieranie klapy bagażnika do uszczelki, zaleganie lodu lub śniegu. Są to przejściowe problemy niezależne od nas , które mijają przy wyższych temperaturach. Sprężynki użyte do automatycznego otwierania są bardzo wrażliwe na tego typu sytuację co wpływa na sprawne działanie siłowników.

Montaż na terenie KROSNA GRATIS!!!

Zdjęcia przedstawione w opisie aukcji są zdjęciami poglądowymi i mogą różnić się kolorem i długością sprężynek..

90007442_4.jpg
90007442_3.jpg
20 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.